Vælg en side

Kontakt

Formpipe

Support

Telefon: +45 33 28 65 33

Mail: support.dk@formpipe.com

Leverance

Thomas Hausgaard, Service delivery manager
Mail: Thomas.Hausgaard@formpipe.com

Jacob Bering Enggaard, Forretningsudviklingskonsulent
Mail: jacob.enggaard@formpipe.com

Salg

Leif Henriksen, Markedschef
Mail: Leif.Henriksen@formpipe.com

Kim Sørensen, Salgsdirektør
Mail: kim.soerensen@formpipe.com

Produktudvikling

Jørgen Hedegård, Produktleder
Mail: Joergen.Hedegaard@formpipe.com

Marketing og spørgsmål til Brugerklubsitet

Louise Winther Høybye, Kommunikations- og Marketingchef

Gry Hansen, Marketingkoordinator

Mail: marketing.dk@formpipe.com

Direktør for ESDH

Carsten Kaas, Områdedirektør ESDH
Mail: Carsten.Kaas@formpipe.com

 

Acadre Brugerklubbens formandsskab

Formand

Formanden for brugerklubben er Hanne Imer, ESDH-ansvarlig i Region Syddanmark.
Hanne kan kontaktes på hanne.imer@syd.dk

Næstformand

Næstformand for Brugerklubben er Søren Lomholt, ESDH-ansvarlig i Hørsholm Kommune.
Søren kan kontaktes på slo@horsholm.dk

Du er også velkommen til at kontakte os ved at skrive en besked i formularen herunder

Videre til værktøjslinje